Home

Czym jest Kleresca®?

Kleresca® to przełomowa, biofotoniczna metoda leczenia trądziku, która przynosi widoczne rezultaty przy zapewnieniu komfortu i wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Oferowana jest wyłącznie w profesjonalnych klinikach dermatologicznych.

Kleresca® ujarzmiła moc Biofotoniki, aby w bezpieczny sposób leczyć trądzik oraz stymulować naturalny system regeneracji tkanek naszego organizmu. Podczas zabiegu wykorzystuje się lampę o dużej intensywności pod kontrolą kliniczną oraz dostosowany do niej żel fotokonwertujący w celu zabicia bakterii w skórze oraz zainicjowania procesu gojenia.

Zabiegi Kleresca® wykonuje się dwa razy w tygodniu przez okres sześciu tygodni. Leczenie to komfortowe doświadczenie. Pielęgniarka lub lekarz nakłada miejscowo pomarańczowy żel, który przez dziewięć minut podświetlany jest przez LED-owe światło o zróżnicowanej długości fal. *To wszystko – potem możesz wrócić swoich codziennych zajęć!

Dowiedz się więcej

Czym jest trądzik?

Trądzik jest najczęstszą chorobą skóry. Osiem na dziesięć osób będzie musiało się z nim zmierzyć na pewnym etapie życia.


Dowiedz się więcej

Przezwyciężyć trądzik

Już sam trądzik jest wystarczająco uciążliwy, leczenie nie powinno więc takie być. Jeśli chcesz odnieść spektakularne zwycięstwo w walce z trądzikiem, Kleresca® może być metodą, której szukasz.


Dowiedz się więcej